MUSELO TO PRÍSŤ! A prišlo to pred polnocou! V pyžame, plná očakávaní som si sadla do kresla pod lampu a pozerala na ten malý zázrak, ktorý sa rodil od januára. Keď to tak rátam, je to presne 9 mesiacov, ako vynosiť dieťa!

Najviac som sa bála, či nenájdem nejakú fatálnu chybu. Aj preto som išla úplne anti marketingovo – bez predpredaja. Jednoducho, musela som si ju najprv chytiť, aby som vedela, čo púšťam do sveta. Voňala novotou, krásna, jemná, akoby som tú obálku poznala celý život… Čítala som ju ako prvýkrát. Žiadnu chybu som v nej nenašla. A potom som už len podpisovala a podpisovala a balila a písala na obálky adresu za adresou… až do rána. Spala som len 2 hoďky a som K.O. Ale ten pocit stojí za to!

Teraz časť nákladu poputuje do kníhkupectiev a k vám. Pre tých, ktorí sa jej už neviete dočkať, odberné miesto už funguje v N. Zámkoch v predajni Design exclusive, Žerotínova bašta 2. u mojej svokry Oľgy Ággovej.

V Bratislave je odberné miesto v Petržalke na Lužnej 6. (Ozvite sa prosím vopred).

Ďakujem za vašu prajnosť, gratulácie a podporu! Verím, že odmenou vám budú básne, ktoré pohladia dušu v týchto časoch zmätku. A možno práve naopak – vyvolajú zmätok:) Nechajme sa prekvapiť.

Andrea